Opinie

Z Panem Krzysztofem Kantorskim pracujemy wiele lat i współpraca od samego początku przebiega bez zarzutu. Pan Krzysztof do wszelkich zadań podchodzi profesjonalnie, zawsze możemy liczyć rzetelną odpowiedź nawet na banalne pytania. Czas reakcji jest błyskawiczny a wszystko w bardzo miłej i sympatycznej atmosferze. Nie wyobrażam sobie współpracy z nikim innym 🙂
Marta Buszewska

Prokurent HR Consulting Sp. z o.o. Sp. k.

Od wielu lat prowadzę sklep i serwis branży rowerowej zatrudniam serwisantów-mechanikow. Przeprowadzane szkolenia w zakresie BHP są profesjonalne jestem bardzo zadowolony z ich efektów, dotychczas nie miałem firmie wypadków. Według opinii moich pracowników są one konkretne i rzeczowe, moge smialo polecic pana Krzysztofa.
Krzysztof Morawski

BIKE FUN

Szybki i bezproblemowy kontakt z Panem Krzysztofem zarówno telefoniczny jak i mailowy. Szkolenia dla pracowników prowadzone są w sposób przejrzysty i wygodny. Na wiele pytań Pan Krzysztof udziela wyczerpujących odpowiedzi, wszystkie kwestie związane z BHP potrafi w przystępny sposób wyjaśnić i rozwiązać. Bardzo polecam
Paulina Kopeć

NSBC Metal Sp. z o.o.

Współpracujemy z firmą KANA od kilku lat. Pan Krzysztof wykonuje swoją pracę solidnie i trzyma się ustalonych terminów. Jesteśmy też informowani przez niego o istotnych zmianach w przepisach BHP, więc nie musimy się już tymi sprawami przejmować. Szkolenia, które prowadzi są w ciekawe i w bardzo przystępnej formie. Możemy z całą odpowiedzialnością polecić tę firmę jako dobrego partnera na lata.
Maciej Ratajczak

Inwest – Instal Maciej Ratajczak

Nasza firma współpracuje od lat z Panem Krzysztofem Kantorskim  w ramach szkoleń i przygotowania pracowników w zakresie BHP.  Przekazana wiedza jest i  wsparcie są dla nas bardzo wartościowe i skutecznie wspierają nasze działania na rynku instalacji fotowoltaicznych i elektrycznych. 
Michał Miłkowski

Energia Solarna

Nasza szkoła współpracuje od ponad 5 lat z firmą pana Kantorskiego. Korzystamy ze szkoleń, przeglądów i innych usług. Jako dyrektor szkoły jestem bardzo zadowolony z tej współpracy. Polecam każdej placówce oświatowej.
Karol Gidaszewski

Szkoła w Bielawach

Kontakt

KANA Krzysztof Kantorski
os. Lecha 19/43
61-293 Poznań
NIP 782-21-60-041
790 765 784
krzysztof@bhpuslugi.pl